Jdi na obsah Jdi na menu
 


Offline výlet - Kolo s UFEM

22. 6. 2020

Na trochu netradiční akci bylo potřeba se trochu více připravit a trasu si předem promyslet. Název výletu (KOLO S UFEM) se zdál jednoduchý, ale ukrýval hlavní nelehký úkol. Na zmíněném okruhu bylo třeba vyfotit informační tabule s názvy ulic takovými, aby první písmena těchto ulic, kterými vede daná trasa, mohla dát dohromady právě název tohoto výletu. Šlo zvolit různé varianty trasy, ale hlavní směr byl předem jasně určen a stejně tak i délka kolem 25 km, tedy taková příjemná projížďka.

I když aktéři projížděli danými místy, občas ne a ne najít konkrétní informační ceduli s ulicí. Často se jednalo spíše o hledání, kde nebyla nouze o úsměvné zážitky. Mája v rámci hledání lezla všude možně i nemožně. Zaměřením ulic v okolí Petrovic si trochu připomněla i fyziku základní školy.:-) Kuki také různě bloudil a asi největším překvapením bylo nenalezení informační tabule v ulici K Jelenám - cca půlkilometrová ulice značení prostě nemá. Došlo i na různé defekty, prostě cyklovýlet jak se sluší a patří.

Při finální fázi focení ulic byla nalezena i ulice Divišovská. Asi jsme už trochu myšlenkami v létě... Ulici Benešovskou najdete například v Praze 10, ale Bílkovickou nenajdete v Praze vůbec. Pro zážitek z Bílkovic pojeďte s námi přímo na tábor!:-)

clipboard02.jpg