Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv důležitých informací a zpráv z úvodní stránky:

 • Přečtěte si o nových oddílových vedoucích (od Nejmladších UFOunů) na stránce Vedoucí. Co o sobě prozradili se dozvíte v prokliku :-). Musíte odrolovat dolů.
 • Září 2012: Na našich stránkách proběhly úpravy související se začátkem nového školního roku a přejmenováním oddílů (vzniká nový oddíl Nejmladších UFOunů (1. a 2. třída), lonští Nejmladší se stávají Mladšími UFOuny  (3. a 4. třída) a lonští Mladší jsou od letoška už Staršími UFOuny (5. až 7. třída) :-). Prosíme o upozornění, kdyby někde zůstaly staré linky atd.
 • Letos již 17. ročník Jarního cyklokrosu na Opatově ve středu 9. května pro závodníky 6 18 let! Začátek v 15:30, registrace závodníků od 14:45. Doražte i s tatínky a maminkami a zúčastněte se kategorie Rodinná štafeta o chutné ceny a pohár! Více zde!

klic5_ufocyklokros_foto.jpg

 • ZABIJ NUDU! Informace, přihlášky a vše důležité o srpnovém Cyklotáboře Bílkovice 2012 najdete zde nebo klikněte na obrázek plakátu níže! Už teď se začněte těšit :-)!

Náš tábor je tradičně otevřen i dětem mimo oddíl - kamarádům a všem, kdo rádi jezdí na kole!

ufo_tabor_2012.jpg

Co Vás ještě čeká:

STŘEDA Středa 2. května: Pravidelná oddílová vyjížďka od Gymnázia JM. Více zde.

Co už se událo:

FOTKY Výlet Na kolo s dětmi… a UFEM! 21. dubna se moc povedl! Na fotky se můžete podívat zde.

FOTKY Fotky z první schůzky Nejmladších UFOunů 18. dubna 2012! Prohlédněte sizde!

FOTKY Sportovní náborové odpoledne s UFEM 11. dubna bylo super, díky všem, co přišli. Na fotky se můžete kouknout zde.

ufo_nabor_2012.jpg

ufoun14internet.jpg

Navštivte nás na Facebooku!

 • V lednu vyšlo oficiální DVD z letního tábora oddílu UFO Bílkovice 2011. Obsahuje táborový filmmp3ojky od táboráku (Svíčková, Hrobař, Kytky a další kultovní hity!), rozšířenou fotogalerii v plné kvalitě, táborové reportáže od vedoucích Mladších i Starších UFOunů a autentické materiály k jednotlivým celotáborovým hrám. Žádejte naoddílové schůzce již tuto středu, případně na adrese oddil.ufo@seznam.cz či u všech dobrých knihkupců! A to samozřejmě ZDARMA!

dvd.jpg

 • Vyšel oddílový časopis UFOUN 14.

a.jpg

 • PF 2012

kolo_v_zime.jpg

 • Senzační UFOúspěch obou oddílů ve florbalovém turnaji Krhnaj, a to dvakrát první místo a v součtu všech zápasů žádná prohra! Gratulujeme! Více informací a oficiální fotky od pořadatele v kronice Mladších a Starších UFOunů. NEW Fotky od PeterSe ve Fotogalerii.

both.jpg

 • Rozpis schůzek zima 2011/2012:

Od listopadu chodíme střídavě do tělocvičny a klubovny, sraz vždy v 16:15 u GJM, konec schůzky 18:10 tamtéž (POZOR - změna času začátku a konce schůzky!). Co s sebou:

Do tělocvičny: sportovní obuv se světlou podrážkou, sportovní oblečení, pití.
Do klubovny: blok, tužka, přezůvky.

Rozpis schůzek pro daný oddíl naleznete na stránkách Mladších či Starších UFOunů.

 • 16. ročník Podzimního cyklokrosu je za námi, letos s krásnou účastní a rekordně nabitou Rodinnou štafetou. Děkujeme všem závodníkům, fanoušků, divákům, MČ Praha 11 za poskytnutý grant a sponzoru cyklosportu Kern! Příští cyklokros: 9. května 2012 stejný čas stejné místo.

Kompletní výsledky stahujte zde.

Více informací o proběhlém závodě a propozice naleznete zde

Fotografie z cyklokrosu k dispozici v externím fotoalbu zde.

dsc_7049.jpg

 • Oddíl Starších UFOunů se v sobotu 17. 9. zúčastnil závodu Pražská padesátka 2011. Kuba Jirků úspěšně reprezentoval v kategorii Juniorů, kde se umístil na třetím místě. Gratulujeme! Další úspěch jsme oslavili v kategorii rodinných týmů :-) kde tým "UFO family" ve složení Martin Jermář, Jarda Hejný a Hanka Kuchařová obsadil druhou příčku. Na oficiální výsledkovou listinu se můžete podívat zde (mužitýmy), na fotografie od pořadatele potom zde.prazska-padesatka-2011_9.jpg
 • Máš horské kolo? Chceš se na něm pořádně projet? A co každý týden?

V září pořádáme PODZIMNÍ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ do oddílu Mladších UFOunů (5. - 6. třída ZŠ) i Starších UFOunů (7. - 9. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií).

Přihlásit do oddílu se můžete na každé středeční schůzce. Pro více informací klikněte na obrázek.

 nabor-zari.jpg 

 • Jsme zpět z UFOtábora s horským kolem v Bílkovicích! Slibovaný výběr fotek naleznete v našem externím fotoalbu přímo zde

lt2011.jpg

cykloexpedice_kyrgyzstan_2011_400.jpg

 

jarni_cyklokros_2011--47-.jpeg

 • Od středy 6. dubna 2011 začíná UFOunům jarní sezona - končíme schůzky v tělocvičně a klubovně a začínají projížďky na kolech. Sraz vždy v 16:30 u GJM v Tererově ulicě 17/2135 (mapka - stejné místo jako v zimě), konec schůzky 18:30 tamtéž nebo (pouze Starší) případně nedaleko v Centrálním parku JM. POZOR - změna času začátku a konce schůzky!
 • Máš horské kolo? Chceš se na něm pořádně projet? A co každý týden?

  V dubnu pořádáme JARNÍ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ do oddílu Mladších UFOunů (4. - 5. třída ZŠ) i Starších UFOunů (7. - 9. třída ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií).

  Přihlásit do oddílu se můžete na každé středeční schůzce. První jarní schůzka na kolech se se koná ve středu  6. 4. 2011. Více informací zde. Níže náborový inzerát z dubnového Klíče.

klic.jpg

 • Pojeďte 6. - 21. srpna 2011 na úžasný UFOtábor s horským kolem v Bílkovicích! Veškeré informace včetně info brožurky na stažení, příhlášek a dalších dokumentů naleznete zde.

ltb2011.jpg

ufoun13.jpg

 • Vážení rodiče,
   
  rád bych Vás informoval o změnách na postu hlavního vedoucího oddílu Mladších UFOunů. Ten po mě od února 2011 přebírá Filip Šenk.
   
  Filip je členem oddílu už téměř 10 let a současně jedním z vedoucích oddílu Mladších UFOunů od jeho počátku. Je to člověk, za kterého bych dal ruku do ohně a jsem si jist, že pod jeho dohledem bude oddíl Mladších v těch nejlepších rukou.
   
  Filipovým zástupce bude Honza Severyn. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně schůzek, výletů a obecně oddílu Mladších se, prosím, od této chvíle obracejte na ně dva. Připomínám kontakty, které naleznete na oddílových stránkách zde.
   
  Chcete-li se dozvědět něco více, zamiřte na stránku Vedoucí.
   
  Já se nadále budu rád účastnich některých schůzek a výletů, zůstávám vedoucím celého UFa či hlavním vedoucím Bílkovického tábora, oddíl Mladších však již má plně na starost nová generace vedoucích.
   
  S pozdravem
   
  Jiří Kukačka | Vedoucí Cykloturistického oddílu UFO

 

 • Pohodové Vánoce, spousty kilometrů a kopce jen dolů v roce 2011 přeje všem UFOunům i návštěvníkům těchto stránek cykloturistický oddíl UFO!

bike_xmas_card.jpg 

 • Na středeční schůzce bylo rozdáno ODDÍLOVÉ VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ - DVD z táborů 2009 a 2010 obsahující filmy z obou táborů, spoustu fotek a mnohé další. Pokud jste nebyli na schůzce, poproste v lednu své vedoucí, pokud nejste přímo členy oddílu, ale jezdíte s námi na tábor, ozvěte se nám, domluvíme se na předání.

dvd.jpg

 

 • UFO Dream Team obsadil fenomenální 5. - 6. místo na florbalovém turnaji Krhnaj 2010... hned za čtyřmi profesionálními florbalovými týmy. Fotky a zápis v Kronice.  

sdc12717.jpg

 • UFOUN 12 na stažení zde (*.pdf - 1,8 MB). Přihlášky na akce zde (*.pdf - 84 kB). Obsahuje spoustu reportáží, mimo jiné z letního tábora Bílkovice 2010!

Obrazek

 • Od středy 3. listopadu 2010 začíná UFOunům zimní sezona - končí projížďky na kolech a chodíme střídavě do tělocvičny a klubovny. Sraz vždy v 16:15 u GJM (stejné místo jako na kola), konec schůzky 18:10 tamtéž (POZOR - změna času začátku a konce schůzky!). Mladší začínají tělocvičnou, Starší klubovnou. Co s sebou:
   
  Do tělocvičny: sportovní obuv se světlou podrážkou, sportovní oblečení, pití.
  Do klubovny: blok, tužka, přezůvky.

 

 • PODZIMNÍ CYKLOKROS 2010 ve středu 29. září se i přes trochu deště opravdu povedl a závodníků dorazilo víc než dost. Reportáž ze závodu najdete zde, FOTKY ze závodu ve fotogalerii! Také si můžete stáhnou kompletní výsledky (*.zip - 9 kB)

pc2010.jpg

 

 

 • LETNÍ TÁBOR BÍLKOVICE 2010 je za námi! Jak vypadalo 16 dní plných her, ježdění na kole ale i táborových prací se můžete podívat ve výběru fotografií a kdo všechno na táboře byl se dozvíte v Kronice. Koukněte také na to, co o nás napsali v novinách: UFOtábor v MF DNES - článek ze čtvrtka 19. 8. 2010 (*.pdf - 2,46 MB).

 

Obrazek

 

 

 • CYKLOEXPEDICE GRUZIE ARMÉNIE 2010. A jsme doma! A jsme doma! 31 dní cesty, 3 země, přes 2000 km v sedle a strašná spousta zážitků! Výběr nejlepších fotek naleznete zde, pár prvních slov o tom, co jsem zažili si můžete přečíst tady.

 

Obrazek

 

  

 • Červen 2010: Nové hry v oddílu UFO z promoakce společnosti ALBI právě dorazily. Těště se na táboře!

 

Obrazek

  

 • Červen 2010: UFOtrička jsou konečně tady! Nejnovější model designérů z návrhářského studia UFOfashion, kterým se doteď mohli pyšnit jen oddíloví vedoucí, je od nynějška k dispozici pro všechny členy oddílu UFO. Sponzorovaná cena UFOtrička je 70 Kč - vy platíte pouze cenu trička, vyšití loga je pozornost oddílu zdarma. Pro zvětšení obrázku níže stačí kliknout.

 

Obrazek 

 • Květen 2010: UFO na Cyklistické slavnosti. Byli jsme požádáni MČ Praha 11 o doprovod cyklopelotonu z Vídně v rámci každoroční akci Greenways. Akce se ze strany oddílu UFO zúčastnilo 21 lidí, čímž jsem dorazivší peloton rozšířili zhruba na dvojnásobek :-). Dorazilo i několik celých UFOrodin, všem účastníků děkujeme! Výběr několika fotek naleznete ve UFOtoalbu, všechny fotky pak na: http://ck-sport-akce.rajce.idnes.cz/Greenway-30.5.2010/.

 

Obrazek

 

 

 • Duben 2010: JARNÍ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ do oddílu Mladších (3. - 4. třída ZŠ) i Starších UFOunů (6. - 8. třída ZŠ). Pro více informací klikněte

 

 • Únor 2010: ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY Od tohoto pololetí přechází oddíl UFO k pouze bezhotovostní úhradě členských příspěvků a plateb za letní tábor. Chceme se tím vyhnout určitým nejasnostem, které vybírání peněz hotově občas provází. Omlouváme se současně za případné způsobené nepříjemnosti. Peníze za výlety se nadále vybírají v hotovosti.
   
  Příspěvky 500 Kč/pololetí, prosíme, poukažte jakoukoliv cestou na náš oddílový účet u ČSOB, a. s., Poštovní spořitelna, č. 189039186/0300 (viz Kontakt). Na požádání rádi vydáme předtištěný vkladový doklad, kterým můžete příspěvky jednoduše poukázat na jakékoliv poště.
   
  DŮLEŽITÉ: jako variabilní symbol (nebo specifický symbol, pokud je v. s. předvyplněný) vždy uveďte osmimístný kód ve tvaru DDMMRRRR, kde DD je den, MM měsíc a RRRR rok narození (jinak nemusíme být schopni platbu identifikovat, např. 05061999 pro 5. červen 1999), do zprávy pro příjemce, prosíme, případně uveďte jméno nebo cokoliv jiného usnadňujícího rychlou orientaci.
   
  Příspěvky na 2. pololetí 2009/10, prosíme, uhraďte do středy 24. března 2010.

 

 • Únor 2010: Představujeme nejnovější model designérů z návrhářského studia UFOfashion, který v současných dnech brázdí mola předních evropských přehlídek. Přichází dlouho očekávaná limitované kolekce triček UFO, jejíž první kousky již nosí oddíloví vedoucí. Pro zájemce o tyto jedinečné modely dodáváme, že první tričko může být Vaše za oddílem částečně sponzorovanou cenu - vy platíte pouze cenu trička (cca 50 - 100 Kč) a oddíl se  postará o vyšití loga zdarma. Bude-li dostatek zájemců, uspořádáme další vyšívací akci koncem února. Chcete-li také mít své vlastní UFOtričko, napište nám na email oddil.ufo@seznam.cz a uveďte svoje jméno, velikost a počet triček (první bude s výšivkou zdarma, další už za plnou cenu) a do předmětu emailu heslo: UFOtričko. Budeme Vás dále informovat. Pro zvětšení obrázku níže stačí kliknout.

 

Obrazek

 

 

 • Leden 2010: Nová stránka o všech oddílových vedoucích! Nenechte si ujít! Naleznete v menu nalevo nebo kliknutím na obrázek níže. Zjistěte něco zajímavého o každém z nás :-)!

 

Obrazek

 

 • Prosinec 2009: Spoustu kilometrů bez nehody přeje všem v roce 2010 oddil UFO! A co s kolem, když nasněží? Koukněte třeba sem :-).

 

Obrazek

  

 

 

Obrazek

 

 • Srpen 2009: Jsme zpět z letního tábora Bílkovice 2009! Tábor proběhl v pohodě a bez problémů a parádně nám vyšlo počasí - pořádně pršelo jen na bourání v sobotu :-). Mladší hráli celotáborovku "Z pohádky do pohádky" a Starší "Joeland". Chcete-li vědět více, prohlídněte si fotky zde nebo kliknutím na obrázek.

 

Obrazek

 

 • Srpen 2009: Jsme zpátky z Cykloexpedice Řecko - Albánie - "Jugoslávie" 2009!! Výběr fotek naleznete zde nebo klikněte na obrázek. Nakonec jsme trochu změnili naše plány: navštívili jsme i Kosovo a naopak jsme vynechali závěrečné Slovinsko a Rakousko. Vše šlo parádně a expedice byla ukončena 30. 7. 2009 v Chorvatsku ve Splitu, odkud jsme letadlem doletěli zpět do Prahy.

 

Obrazek

 

 

 • Červenec 2009: Informace k odjezdu na letní tábor v Bílkovicích. Těšíme se na vás v sobotu 8. srpna v 9:15 na Opatově!!!

 

Obrazek

 

 • Únor 2009: S malým zpožděním gratulujeme vítězi o 20 000. návštěvníka stránek Honzovi Severkovi! Kdo bude 30 000.?

 

Obrazek

 

 • Únor 2009: Zvu všechny UFOuny na zbrusu nové fórum oddílu UFO, které bylo založeno po tom, co nám zlí programátoří wz.cz zrušili naše staré dobré forum. Doufám, že bude toto forum dobře využito a že zlepší i komunikaci mezi všemi v oddíle. Admin UFÓrum

 

 

 

Obrazek

  

 • PF 2009 a hodně najetých kilometrů bez defektu v roce 2009 přejí členům oddílu i všem návštěvníkům těchto stránek vedoucí Cykloturistického oddílu UFO.

 

Obrazek

 

 • VÁNOČNÍ SOUTĚŽ ... je tady!! ... stačilo ani ne 8 měsíců a máme tu další přístupové jubileum, 20 000. návštěvník otevře oddílové stránky během pár dnů!! Při této příležitosti jsme opět připravili soutěž. Budete právě Vy jubilejním návštěvníkem? A na co se může těšit vítěz? Čeká na něj pěkný cyklo dárek, navíc originální UFOcykloláhev a dále něco dobrého na zub. Pro výhru musíte udělat jediné. Být právě 20 000. návštěvníkem, uložit si obrázek na monitoru (klávesa Prt Scr a vložit třeba do malování) a ten nám poslat na mail oddil.ufo@seznam.cz. Nezapomeňte se ujistit, že v souboru, který posíláte, je opravdu vidět počítadlo s danou cifrou!! Hodně štěstí všem soutěžícím!!

 

 • Říjen 2008: Podzimní cyklokros 2008, který proběhl 1. října, je úspěně za námi, fotky naleznete zde. Úplné a přehledně zpracované souhrnné výsledky ve formátu *.xls lze stáhnout zde. Kompletní výsledky včetně časů a pořadí rozepsaných po jednotlivých kolech v rámci každého závodu si můžete stáhnout zde (*.zip).

   

  Obrazek

 

 • Září 2008: Jezdíte rádi na kole? Cykloturistický oddíl UFO pořádá NÁBOR členů do nového oddílu Mladších UFOunů (2. - 3. třída ZŠ) a dále do oddílu Starších UFOunů (5. - 7. třída ZŠ).
                                  
  Přihlásit do oddílu se můžete na každé středeční schůzce.
                                  
  Oddíl se schází každou středu před Gymnáziem Jižní Město, Tererova ul. 2135/17, Praha 4 (mapka) od 16:30. Přes rok podnikáme cyklistické vyjížďky do okolí, sportujeme a hrajeme hry v přírodě. V zimě chodíme do tělocvičny a do klubovny. Každý měsíc pořádáme rozličné víkendové výlety (pěší, cyklo, putovní, na vodu ...) a v srpnu stanový tábor. Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás! Více o našem oddílu (fotky, reportáže) naleznete na těchto stránkách, neváhejte si je prohlédnout. Máte-li nějaký dotaz, volejte Jaroslava Hejného -  737 845 198. Inzerát k náboru vychází průběžně v Klíči nebo ho budete můžete najít v metru v infostojanech na stanicích Háje - Roztyly. Plakát k náboru stáhnete kliknutím na obrázek nebo zde.   

Obrazek

                               

 • Září 2008: Oddílové stránky se probudily po prázdninovém spánku a průběžně budou aktualizovány do podoby školního roku 2008-2009. Aktualizace sledujte níže, v současné době jsou aktualizovány stránky Kontakt, O Nás, Nábor nových členů, Kronika letních táborů, English version. Důležité změny pro tento školní rok: zakládáme nový oddíl Mladší UFOuni ... viz NÁBOR níže. Původní Mladší UFOuni jsou již dost staří, a tak se z nich stávají Starší UFOuni. A původní Starší UFOuni končí pravidelnou středeční činnost a budeme rádi, když přestoupí do Klubu UFO. Email s informacemi pro loňské Starší UFOuny byl odeslán, podívejte se na něj!

 

 • Srpen 2008: Tak jsme zase zpátky z letního tábora ... počasí se nám až na pár vyjímek vyvedlo, celotáborovky se také vyvedly, doufáme, že se v Bílkovicích všem táborníkům líbilo. Prozatimní výběr fotek ve fotogalerii :-).

 

 

Obrazek

 

 • Srpen 2008: Cykloexpedice Finsko 2008 - Bike-Expedition Finland 2008: 6. srpna 2008 - Praha ... i poslední část expediční skupiny (Petr a KUKI) dorazila v pořádku dnes v brzkých ranních hodinách vlakem z polského Krakowa. Fotky z cesty a další info očekávajte v nejbližších chvílích a dnech. Rozhodně jsem se nenudili ... proběhla aktualizace stránky Cykloexpedice Finsko 2008, kde najdete mapku trasy a konečně jsme přidali i fotky, no tak kouknětě :-).

 

Obrazek

 

 

 

 

 • Červen 2008: Jarní cyklokros 2008 v Klíči! Klikněte na obrázek. UFOreportáž s fotografiemi, výsledky, videoreportáží a dalším na našich stránkách v prokliku.

 

Obrazek

 

 • Květen 2008: Naše staré dobré fórum bylo zničeno zlými programátory wz.cz ... je tu ale nové UFÓrum!!! Koukněte, napište!

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 • Únor 2008: Kompletní informace k letošnímu táboru LT Bílkovice 2008 k dispozici na stažení, dále přihláška a list účastníka. Přihlášky se zálohou, prosíme, přineste v průběhu dubna a května na oddílovou schůzku nebo pošlete poštou/na účet.

 

Obrazek

 

 • Únor 2008: Vyšel UFOUN 7, na stažení zde (*pdf - 1,93 MB), přihlášky na výlety zde (*.pdf - 83 kB). Samozřejmě též v Download. Pročtěte si hlavně info o výletech, které se v Kalendáři akcí objeví až časem, a případné přihlášky doneste co nejdříve.

  

Obrazek

 

 • Únor 2008: MEGASOUTĚŽ  ... je tady!!! ... a už má i svého vítěze ... stal se jím 3. 2. 2008 člen Starších UFOunů, počítačový maniak a 10 000. návštěvník stránek Honza Severka!!! GRATULUJEME!!! ... Oddílové stránky zanedlouho otevře 10 000. návštěvník. Při této příležitosti jsme připravili soutěž. Budete právě Vy jubilejním návštěvníkem? A na co se může těšit vítěz? Čeká na něj skvělé přední diodové světlo, originální UFOcykloláhev a něco dobrého na zub. Pro výhru musíte udělat jediné. Být právě 10 000. návštěvníkem a uložit si (Soubor - Uložit jako ...) úvodní stránku s cifrou 10 000 na počítadle přístupů níže. Tu nám pak pošlete na mail oddil.ufo@seznam.cz. Nezapomeňte se ujistit, že v souboru, který posíláte, je opravdu vidět počítadlo s danou cifrou! Hodně štěstí všem soutěžícím!!!

 

Obrazek

  

 • Šťastný celý rok 2008 a hodně najetých kilometrů bez defektu přejí všem návštěvníkům vedoucí Cykloturistického oddílu UFO.

   

 

Obrazek

 

 • ObrazekProsinec 2007: Vzpomínka na letošní tábor v Bílkovicích ... v Download přibyla spousta materiálů k letošním celotáborovkám Mladších i Starších UFOunů na stažení (pravidla, diplomy, fotky dokumentující vývoj her, program tábora a další ...). Takže začněte stahovat!

 

 • ObrazekByly přidány fotografie a reportáž  z Podzimního cyklokrosu 2007, který se konal 3. října od 15:30 v Centrálním parku JM. Stupně vítězů a kompletní výsledky ke stažení naleznete zde.

 

 

 

 

 • ObrazekVe středu 26. 9. 2007 vyšel UFOUN 6 s exkluzivními recenzemi z tábora a nově připravenými akcemi a výlety, žádejte si ho proto přímo od vedoucích na některé z dalších schůzek!! Nyní i ke stažení zde.

 

 

 

 

 • Září 2007: Proběhla velká komplexní aktualizace stránek pro nový školní rok 2007/2008 a velká aktualizace stránek Mladších UFOunů a Starších UFOunů s aktuálními informacemi pro nový školní rok a o Podzimní cyklokrose.

 

 • ObrazekSrpen 2007: Nové fotky ve Fotogalerii LT Bílkovice 2007 ... přesně v 16:00 dne 26. 8. 2007 přetrhla u GJM skupinka čtrnácti cyklistů, kteří vytrvali na táboře až do úplného konce, cílovou pásku LT Bílkovice 2007.  Počasí nám celou dobu přálo a tábor se po všech stránkách vydařil. V zářijovém UFOUNovi se můžete těšit na táborový článek, později na táborové CéDéčko (DVDéčko) s mnohem více fotkama, videíčkama, audio bonusem a možná i Bílkovickým filmečkem ...