Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní cyklokros 2019

Podzimní cyklokros 2019

25. 9. 2019

Už 2. října je tu 24. ročník závodů "Podzimní cyklokros" !!! Oddíl UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11,  Cyklosportem KERN Vás opět zve na tradiční akci. Těšit se můžete i na prestižní kategorii "Rodinná štafeta" (tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let) o chutné ceny. I letos se bude závodit také v obíbené kategorii Odrážedla. Doražte, ať už fandit a nebo závodit!!!

Kdy: středa 2. října 2019 od 15:20 (prezence závodníků od 15:00)

Kde: Centrální park JM (Opatov) - mapka:  zde

Kdo: závodníci 3 - 18 let + "Rodinné štafety"(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

I letos: Kategorie Odrážedla, ve které budou soutěžit děti ve věku od 3 do 5 let na odrážecích strojích všeho druhu (motorky, kolečka atd.). I v této kategorii je povinností mít stroj vlastní a mít na sobě po dobu závodu ochranou cyklistickou přilbu. Start této nové kategorie je v 15:20.

img_8580.jpgLetos jsme pro Vás připravili 24. ročník tradičních závodů "Podzimní cyklokros", pořádané oddílem UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Cyklosportem KERN. Vítáni jsou všichni kluci a holky ve věku od 3 do 18 let i jejich rodiče a kamarádi, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou jako obvykle různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního parku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu. Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 15:00) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Navíc každý závodník dostane malé občerstvení. Proto neváhejte a přijďte si s námi zasportovat, těšíme se na shledanou na startu.

 

Reportáž z Podzimního cyklokrosu vyjde v Klíči - zpravodaji Prahy 11.

Partneři Jarního cyklokrosu:

 

Obrazek

 

Obrazek 

 

Obrazek

 

Stáhněte si:

 

Podívejte se také na: