Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní cyklokros 10. října 2012

 

NEW Výběr fotografií naleznete v našem externím fotoalbu.

NEW Kompletní výsledky zde!

 

 

img_6962.jpeg

Cyklistický závod pro děti a, díky kategorii Rodinná štafeta, i jejich doprovod v Central parku na Opatově již tradičně uspořádal Cykloturistický oddíl UFO za přispění sponzora závodu, cyklosportu KERN a podpory MČ Praha 11 a hl. města Prahy. Letos se konal ve středu 10. 10. 2012 a ani mračící se počasí s typicky podzimními teplotami nedokázalo závodníky zastavit. Na okruhu dlouhém téměř 1 km, jetém jedenkrát v případě nejmladších kategorií a až sedmkrát pro kategorii Kadeti, se závodníci střetali nejen mezi sebou, ale hlavně s terénem v podobě travnatých kopečků Central parku.
Mezi nejzajímavější a nejprestižnější kategorie patřila již tradičně nejnovější z nich, Rodinná štafeta, kde se o dárkové koše střetlo celkem pět tříčlenných štafet, aby zvítězila štafeta Bikestore MTB team před štafetami Paní Dášová Crew a BT cet. Další zajímavou kategorií pak byla kategorie Kadeti, která byla ve skutečnosti exhibicí dvou UFOunů a legend mnoha dřívějších cyklokrosů, Kuby „Jezdce“ Jirků a Martina Jermáře.
Ačkoli se obloha vydatně mračila, nakonec z ní nepršelo a závod se tedy vydařil. Ať jste zvítězili, skončili v poli poražených nebo se neúčastnili, jste zváni na další závod, tedy Jarní cyklokros 2013, který se bude konta 15. května 2013.
 

Reportáž: Dafča Fatka, UFO

Foto: Ondra Drahokoupil, Michal Janda a Petr Severyn, UFO

 

Partneři Podzimního cyklokrosu:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

praha_logo.gif 

 

Obrazek

 

Stáhněte si:

 

Podívejte se také na:

 

Náhledy fotografií ze složky Podzimní cyklokros 2012