Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní cyklokros 2018

24. 4. 2018

Už 16. května je tu 23. ročník závodů "Jarní cyklokros" !!! Oddíl UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a  Cyklosportem KERN Vás opět zve na tradiční akci. Těšit se můžete i na prestižní kategorii "Rodinná štafeta" (tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let) o chutné ceny. Po loňském úspěchu kategorie Odrážedla, zařazujeme tuto kategorii i v tomto ročníku. Doražte, ať už fandit a nebo závodit!!!

 

Kdy: středa 16. května 2018 od 15:00 (prezence závodníků od 14:45)

 

Kde: Centrální park JM (Opatov) - mapka:  zde

Kdo: závodníci 3 - 18 let + "Rodinné štafety"(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

Nově: Kategorie Odrážedla, ve které budou soutěžit děti ve věku od 3 do 5 let na odrážecích strojích všeho druhu (motorky, kolečka atd.). I v této kategorii je povinností mít stroj vlastní a mít na sobě po dobu závodu ochranou cyklistickou přilbu. Start této nové kategorie je v 15:20.

img_8580.jpgLetos jsme pro Vás připravili 23. ročník tradičních závodů "Jarní cyklokros", pořádané oddílem UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Cyklosportem KERN. Vítáni jsou všichni kluci a holky ve věku od 3 do 18 let i jejich rodiče a kamarádi, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou jako obvykle různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního parku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu. Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 14:45) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Navíc každý závodník dostane malé občerstvení. Proto neváhejte a přijďte si s námi zasportovat, těšíme se na shledanou na startu.

 

Reportáž z Jarního cyklokrosu vyjde v Klíči - zpravodaji Prahy 11.

Partneři Jarního cyklokrosu:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Stáhněte si:

 

Podívejte se také na: