Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní cyklokros 2015

 

Nenechte si ujít jubilejní 20. ročník závodů "Jarní cyklokros", pořádané oddílem UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Cyklosportem KERN!!! Těšit se můžete i na prestižní kategorii "Rodinná štafeta" (tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let) o chutné ceny. Doražte, ať už fandit a nebo závodit!!!

13. 5. 2015

Kdy: středa 13.května 2015 od 15:30 (prezence závodníků od 14:45)

Kde: Centrální park JM (Opatov) - mapka:  zde

Kdo: závodníci 6 - 18 let + "Rodinné štafety"(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

img_8580.jpgLetos jsme pro Vás připravili jubilejní 20. ročník tradičních závodů "Jarní cyklokros", pořádané oddílem UFO ve spolupráci s městskou částí Praha 11 a Cyklosportem KERN a hlavním městem Prahou. Vítáni jsou všichni kluci a holky ve věku od 6 do 18 let i jejich rodiče a kamarádi, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou jako obvykle různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního praku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu. Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 14:45) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Navíc každý závodník dostane malé občerstvení. Proto neváhejte a přijďte si s námi zasportovat, těšíme se na shledanou na startu.

 

Reportáž z Podzimního cyklokrosu vyjde v Klíči - zpravodaji Prahy 11.

Partneři Podzimního cyklokrosu:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

praha_logo.gif 

 

Obrazek

 

Stáhněte si:

 

Podívejte se také na: