Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní cyklokros 14. května 2014

14. 5. 2014

 Tradiční jarní amatérské závody pro mládež, letos již 19. ročník! Na jaře OPĚT startuje prestižní kategorie "Rodinná štafeta" (tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let) o chutné ceny. Nenechte si ujít a doražte závodit či fandit!

Kdy: středa 14.května 2014 od 15:30 (prezence závodníků od 14:45)

Kde: Centrální park JM (Opatov) - mapka:  

Kdo: závodníci 6 - 18 let + "Rodinné štafety"(tým: 2 děti + 1 dospělý nad 21 let, věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem týmu musí činit alespoň 15 let, důležité upřesňující informace v propozicích závodu níže).

dsc_8425.jpg

Na jaře jsme pro Vás opět ve spolupráci s prodejnou Cyklosport KERN (Hviezdoslavova 1600, P-4), Městskou částí Praha 11 a hlavním městem Prahou připravili tradiční cyklistické odpoledne. Zveme všechny kluky a holky ve věku od 6 do 18 let i jejich rodiče a kamarády, kteří by si rádi užili atmosféry závodů alespoň jako diváci. Závodníci pojedou jako obvykle různý počet kol, podle věkové kategorie. Trať je vedena po zatravněné ploše Centrálního praku JM poblíž stanice metra Opatov. Nejdříve startují nejmladší věkové kategorie, ostatní poté v časovém odstupu. Výsledky jsou vyhlašovány průběžně. Za symbolické startovné 30,- Kč (přihlášení na místě, prezence již od 14:45) můžete vyhrát zajímavé ceny (cyklistické doplňky a jiné vybavení). Navíc každý závodník dostane malé občerstvení. Proto neváhejte a přijďte si s námi zasportovat, těšíme se na shledanou na startu.

Reportáž z Podzimního cyklokrosu vyjde v Klíči - zpravodaji Prahy 11.

 

Partneři Podzimního cyklokrosu:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

praha_logo.gif 

 

Obrazek

 

Stáhněte si:

 

Podívejte se také na: