Jdi na obsah Jdi na menu
 


nabor1.jpg

 

17. dubna: Sportovní odpoledne s UFEM

Chcete zažít spoustu zábavy místo nudy doma? Tak doražte na sportovní odpoledne pořádané cykloturistickým oddílem UFO ve středu 17. dubna od 14 do 18:00 hodin na hřišti ZŠ Květnového vítězství 1554 (mapka)! Dorazit můžete s rodiči nebo sami kdykoliv daném časovém rozmezí a odnesete si spoustu zážitků. Doufáme, že se vám náš oddíl zalíbí.

Nabídneme vám nejen sportovní a zábavné disciplíny, které jsou náplní oddílových schůzek a výletů, ale i informace k náboru nových členů (6 až 13 let). Máte-li kolo, můžete ho vzít s sebou a nezapomeňte na helmu - některé disciplíny budou s kolem souviset. Pokud ale dorazíte pěšky, vůbec nic se nestane, budeme mít na půjčení...

Přečtěte si také předem něco o našem oddíle!

 

27. dubna: Na kolo s dětmi… a UFEM!

Chcete si s dětmi udělat výlet na kole? V sobotu 27. dubna máte příležitost! Přidejte se k výletu cykloturistického oddílu UFO!

Čeká na vás skupina mladých, ale zkušených vedoucích, pohodová trasa a několik zajímavých her pro děti i jejich rodiče. Takže je rozhodně na co se těšit! Sraz je v 10:00 v Tererově ulici 2135/17 před Gymnáziem Jižní Město . A nezapomeňte na helmy!

 

22 a 29. května (dále i středy v červnu) : Pravidelná oddílová středeční vyjížďka

Přijďte za námi tuto středu a zúčastněte se hned pravidelné středeční oddílové vyjížďky na kole s bohatým programem her a zajímavých soutěží pro Vaše děti. Sraz v 16:30 v Tererově ulici 2135/17 před Gymnáziem Jižní Město . Schůzka trvá dvě hodiny. A nezapomeňte na helmy!

 

Těší se na Vás oddíloví vedoucí a členové cykloturistického oddílu UFO.

O UFO náboru jste se mohli dozvědět např. v Klíči nebo v infostojenech metra.

Máte-li jakýkoliv dotaz, volejte vedoucího oddílu Petra Kukačku723 820 401 nebo pište na mail či Facebook:

  email.jpgfacebook.jpg 

nabor2.jpg

 

Krátce o oddílu UFO:

Oddíl UFO se schází každou středu před Gymnáziem Jižní Město, Tererova ul. 2135/17, Praha 4 (mapka) od 16:30 (duben až říjen) nebo 16:15 (listopad až březen). Přes rok podnikáme cyklistické vyjížďky do okolí, sportujeme a hrajeme hry v přírodě. V zimě chodíme do tělocvičny a do klubovny. Každý měsíc vyrážíme na rozličné víkendové výlety (pěší, cyklo, putovní, na vodu ...) a v srpnu cyklotábor. V květnu a říjnu pořádáme každý rok Jarní a Podzimní cyklokros - cyklistické odpoledně pro děti i rodiče z Jižního Města. Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás!

Více o našem oddíle se dozvíte v prokliku! Více o oddílových vedoucí se dozvíte zde