Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaky, pytle, BRAŠNY!!!

25. 5. - 27. 5. 2018 - víkendový cyklovýlet

brasny_orez.jpgPojeďte s námi překonat hranice svých možností a zkusme naše úplně první oddílové brašny! Budete jistě až překvapeni, jaká vzdálenost se dá za víkend urazit a jaké to je vyjet s kolem rovnou za nosem, se vším co člověk potřebuje na zadním kole ;) Dobře nepojedeme tak úplně rovnou za nosem, vydáme se podél Vltavy na cyklostezku Praha-Drážďany a pokusíme se dojet co nejdále nám to naše fyzička a počasí dovolí. Kdo ví, třeba se nám podaří německého velkoměsta dosáhnout :)

 

 

 

Sraz:

V pátek 25. 5. v 17:00 před GJM

Návrat:

V neděli 27. 5. v cca 20:00 (upřesníme SMS) před GJM

S sebou: 2x přestupní lístek/kartičku na MHD, občanský průkaz nebo cestovní pas, oblečení dle počasí, pláštěnku, pohodlné boty na kolo, doporučené jsou sandály na přezutí večer, nosič, brašny, HELMU, dostatek jídla na celý víkend (ideálně se domluvit v malé skupince), 2 l lahev na vodu (případně vak na vodu), ešus, lžíci, nůž, vařič (možnost zapůjčení oddílového; stačí do skupinky), propan-butanovou bombu (stačí do skupinky), přístřešek (např. celtu, provázek, kolíčky; stačí do skupinky), spacák, karimatku, čelovku, kopii kartičky pojištěnce (nemáme-li kopii), případné léky s návodem k použití.

Cena: 300 Kč

Přihlášku spolu s penězi odevzdejte nejpozději do středy 23. 5. 2018

Informace: 

Akci zajišťuje PX, takže s veškerými dotazy se, prosím, obracejte přímo a jedině na něj, e-mail: Petulix@seznam.cz  Tel.: 731 279 539

Minimální počet účastníků aby se výlet konal jsou 3.

Přihláška ke stažení zde.

 

 

Železná jízda

8. - 10. 6. 2018 - společná víkendová cykloakce


foto_sec.jpgV červnu nás čeká oblíbená společná akce. Tentokrát se podíváme do Železných hor, oblasti jako stvořené k výletům, kterou máme celkově málo prozkoumanou a Dafča, autor výletu, to tam má rád. Potkáme se se zříceninami, přírodou, ježděním a třeba i Sečskou přehradou. Bude to klasická akce v kempu přímo u rybníka - takže by mělo dojít i na koupání. Krom tedy těch výletů na kole, návštěv okolních zajímavých míst a různých akcích po oddílech i společně. Těšíme se!

Sraz:

V pátek 8. 6. 2018 v 16:00 u GJM.

Návrat:

V neděli 10. 6. 2018 v 18:30 tamtéž.

S sebou:

Kolo, oblečení a vybavení na kolo (helma!, náhradní duše, láhev na vodu), batůžek, oblečení do kempu, pláštěnka, plavky, kartička nebo 2x lístek na MHD, ešus, lžíce, nožík, spacák, karimatka, stan do skupiny. Malé kapesné (na zmrzku, limonádu...). Kartičku ZP (pokud nemáme kopii) a potřebné léky.

Cena: 

600 Kč odevzdávejte prosím s přihláškou

Přihlášku s penězi odevzdejte nejpozději do středy 6. 6. 2018

Informace: 

Akci zajišťuje Dafča, takže s veškerými dotazy se, prosím, obracejte přímo a jedině na něj, email: davfat@seznam.cz nebo 732 966 776

Minimální počet účastníků aby se výlet konal je 8 ze všech tří oddílů.

Přihlášku naleznete zde.